2019-06-07
Dzień Dziecka
    Za nami Dzień Dziecka. Swoją obecnością na uroczystości zaszczyciło nas wielu zaprzyjaźnionych gości. Były występy, prezenty, życzenia i bardzo miła atmosfera. Odbyła się aukcja sztuki w celu wsparcia naszego letniego wypoczynku. Usamodzielniło się dwoje wychowanków- Ania i Rafał, którym życzymy wszystkiego co najlepsze na ich nowej drodze w życiu. Serdeczne życzenia składamy również pozostałym dzieciom oraz zebranym gościom. Dziękujemy za miłe spotkanie.
ImageImageImage
ImageImageImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage

2019-06-04
"Wieczorki Białoruskie"
   28 maja odwiedziliśmy Muzeum w Bielsku Podlaskim, gdzie mogliśmy się zapoznać z ręcznikami i makatkami zwiedzając wystawę. Każdy z nas na warsztatach twórczych wykonał swoją własną makatkę z ludowym przysłowiem.
Projekt „Wieczorki Białoruskie” jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Image

ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImageImage
2019-06-02
"Bioróznorodność"
        Wychowankowie Domu Dziecka w Białowieży dnia 22 maja prowadzili  warsztaty plastyczne w ramach akcji „Bioróżnorodność”. Przedsięwzięcie to było organizowane przez panią Olimpię Pabian  na terenie Dworca Pałacowego. Na dużym  formacie brystolu, z gotowych elementów stworzona została „Wiosenna łąka”. Była ona dziełem wspólnym. Każdy kto miał chęci  i odrobinę wyobraźni miał swój wkład w jego powstanie.  

     ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImage    Image
  ImageImageImage