2017-10-01
IV Turniej Piłki Nożnej.
     W minioną sobotę, 30 września odbył się IV Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego w piłce nożnej o Puchar Prezesa Firmy CHEP Polska Sp. z o.o. pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Hajnowskiego. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn. Mecze odbywały się na stadionie Gminnego Ośrodka Kultury w Białowieży. Grano równocześnie na dwóch boiskach systemem każdy z każdym. Ostateczna rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny z Centrum Obsługi Placówek w Zambrowie a tym samym został obroniony tytuł z ubiegłego roku. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży, Placówki „Radość” i „Nadzieja” z Białegostoku, Dom Dziecka w Białowieży, Dom Dziecka w Supraślu i dziewczęta z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu. Poziom drużyn był bardzo wyrównany i o wyniku końcowym w tabeli decydowała różnica bramek. Wspomnieć również należy że w tym roku, w szeregach kilku drużyn grały dziewczęta w związku z tym po raz pierwszy sędziowie wybierali nie tylko najlepszego zawodnika i bramkarza Turnieju ale również najlepszą zawodniczkę. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe a wyróżnieni zawodnicy okolicznościowe statuetki i nagrody indywidualne. Drobne niespodzianki otrzymali opiekunowie. Król strzelców, zawodnik naszej drużyny otrzymał nagrodę specjalną, koszulkę zawodników reprezentacji Polski z autografami.
     Wszystko to było możliwe dzięki naszym sponsorom:
Firma Chep Polska Sp. z o.o. w Warszawie,
Starostwo Powiatowe w Hajnówce,
Wydział Promocji Regionu Puszcza Białowieska,
Eurobank Oddział w Hajnówce,
Urząd Gminy Białowieża,
Pani Teresa Gradolewska,
Państwo Elżbieta i Marcin Gawrysiuk,
Państwo Ewa i Andrzej Rutkowscy
Fundacja „Oni To My”.
     Szczególne podziękowania składamy Mateuszowi i Piotrkowi, sędziom Turnieju, którzy od samego początku wspierają nas nie tylko podczas rozgrywek ale również w przygotowaniach do nich.
     Wszystkim instytucjom i osobom prywatnym bardzo serdeczne dziękujemy i liczymy na wsparcie przy realizacji kolejnych imprez sportowych.
ImageImageImage
ImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage

2017-09-01
Wspomnienia z wakacji
     W dniach 24.06.17 – 05.06.17 wychowankowie naszej placówki wraz z trójką wychowawców byli na koloniach w miejscowości Borki. Mieszkaliśmy w domkach w samej Puszczy Knyszyńskiej. Codziennie sami planowaliśmy i gotowaliśmy posiłki. Byliśmy również w Lipowym Moście, gdzie pobieraliśmy lekcje golfa.
ImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImage

   Odwiedziliśmy również Kraków i okolice.
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage

     Dzięki współpracy Radnych z Powiatu Hajnowskiego i Nowosądeckiego odpoczywaliśmy w Beskidzie Sądeckim.
     Piwniczna Zdrój i okolice - Dom Wczasów Dziecięcych.
ImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
Image

    Odpoczywaliśmy również w Ośrodku Żeglarskim "Promyk" w Siemianach.
2017-06-10
VIII strzelanie w Łomży.
     09 czerwca, korzystając z zaproszenia Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży uczestniczyliśmy w VIII Turnieju Strzeleckim. Pogoda dopisała więc zabawa była wyśmienita. Wychowankowie sprawdzili swoje umiejętności w strzelaniu z pistoletu sportowego. Wyniki nie były rewelacyjne, jednak każdy trafił do tarczy. Najlepszy wynik osiągnęła Ania zajmując pierwsze miejsce w rywalizacji dziewcząt.  Przez cały czas turnieju można było kosztować dania z grilla.   
     Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejny Turniej - Piknik za rok.
ImageImageImageImageImageImageImage